Динамо та Караваєв: для чого киянам потрібен вихованець Шахтаря

0
665
фото facebook.com/fcdynamoua

Звичайно, у цьому трансфері є сенс.

Олександр Караваєв — гравець стартового складу збірної України та, мабуть, найкращий футболіст УПЛ, якщо не брати грандів. Звичайно, кожній команді, й Динамо в тому числі потрібні ще гравці, які перебувають у розквіті сил та можуть приносити користь відразу. Караваєв точно з таких.

Цей трансфер потрібен й Зорі. Цей спосіб перебудови не є найбільш вживаним, але часто використовується, коли повинні радикальні зміни, а не лише косметичні. Зоря відпустила свого багаторічного тренера Юрія Вернидуба, без якого важко уявити команду, а наступним логічним кроком є продаж лідера, капітана та зірки останніх років. Без Караваєва уявити Зорю також важко, але це команду Вернидуба, а команда Скрипника буде зовсім іншою.

Та й сам Караваєв,мабуть, шукав нових викликів. Не сказати, шо він останній сезон відіграв якось погано не віддавався у матчах за Зорю, але літні ігри збірної України показали величезну різницю у мотивації. Це і є та сама відсутність мотивації, коли наступного дня після гри збірної думаєш, коли там вже знову грати за збірну, бо інших таких важливих ігор у тебе не буде. Тому й з боку Караваєва все цілком нормально та очевидно.

Але все одно це питання мучить: навіщо?

Немає жодних сумнівів, що в цьому трансфері не обійшлося без того, що Динамо та Зоря у гарних стосунках, як і Вадим Шаблій з керівництвом обох клубів. Але зовсім погано, якщо це головна чи, тим більше, єдина причина цього трансферу.

Правий фланг — ледь не єдине місце в складі Динамо, де немає ніяких проблем. Томаш Кенджьора та Віктор Циганков мають добре взаєморозуміння, прогресують та знаходяться у тому віці, коли кожен з них має всі головні досягнення попереду. Клуб не має жодних намірів когось з них відпускати.

Якщо говорити про боротьбу за місце в стартовому складі, то обом цим гравцям Караваєв програє. Наприклад, він точно гірший за Кенджьору за грою в захисті. Зовсім інша розмова, якщо говорити про те, хто може підміняти їх, адже найкращий правий захисник команди після Кенджьори — Микита Бурда, який туди переходить, коли немає поляка. Найкращий другий правий вінгер — Георгій Цитаїшвілі, якому 19 років.

Тобто все дуже просто: Караваєв потрібен для ротації та створення конкуренції.

Але питання «навіщо?» стосується іншого, а саме розуміння, що інших проблем у складі Динамо вистачає.

Відповідь на запитання легка: бо Зоря хотіла його продати, Караваєв хотів піти, а Динамо просто може його купити. Все.Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту