Гарет Бейл, котрого ми втра(чаємо)тили

0
940
фото Sky Sports

Впасти можна дуже сильно, а ще й дуже гучно. Процес падіння Гарета Бейла набув фантастичного прискорення, якийсь адронний колайдер про…. кар’єри. Рік тому в Києві він забив свій найяскравіший гол в житті і зробив то у фіналі Ліги Чемпіонів. Хай сам сезон й не був для нього крутим, але це клеймо майстра.

Біда, велика, Гарета Бейла у тому, що за рік він докотився до повної дискредитації як топ-гравець. Весь Реал провів сезон у стилі «забудь назавжди», але Гарет розчарував найбільше. Ніхто не тягнув його за язика, коли валлієць казав, що після Роналду він буде лідером, він має взяти на себе відповідальність.

Тоді ж піднялися тисячі поціновувачів його, справді, великого таланту, з розмовами про те, що егоїст з Португалії застилав сонце бідному валлійцеві. От лише нинішній, підкреслюю, нинішній Бейл, виявився морозивом, котре на сонці і без парасолі у вигляді Рона, почав банально танути.

Але за усією реальною хвилею критики я не хочу загубити суть цього гравця. То гігантський талант, за можливостями не менш ніж 80% Роналду. Він не поганий хлопець, не Балотеллі та не Погба, хоча, зараз в тому є певні сумніви. Люди з часом міняються.

Він Мегазірка футболу, на певному етапі своєї кар’єрі.

Він, вірогідно, найкращий валлійський футболіст усіх часів. Ліпший за Яна Раша чи Раяна Гіггтса. Знаю, знаю, це твердження багатьом не до вподоби, проте я бачив гру усіх трьох і у найкращих моментах Гарет був найяскравішим. Зрештою, це ж він грав зі збірною Вельсу на ЧЄ-2016, виграв групу, здолав дуже крутих бельгійців і був у півфіналі. Такої історії не має жоден крутий валлійський хлоп у футболі.
Можливо, Джон Чарльз з вікопомних часів був не гіршим за Бейла серед валлійців, проте це вже дуже віртуальне порівняння.

А нині ми маємо Бейла, якого сцянним ганчірям жене дуже дипломатичний у публічних висловлюваннях Зідан. Ну, й заява, неофіційно, що гравець готовий ще три роки сидіти на зарплаті навіть граючи у гольф, з тієї ж пісні. Може то говорить не сам Бейл, а його феноменально мерзотний агент, але Гарет «в полоні печалі».

Шкода, бо це величезний талант, гравець для великих справ.Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту