Василь Кравець використовує свій шанс

0
473

Учора став відомий склад збірної України на перші матчі відбору на Євро-2020.

По Ракицькому питань не було та взагалі не могло бути. Є там декілька очевидних рішень (Шабанов, Артем Кравець), є доволі несподіваний Безус, у якого не дуже виходить в Генті, та знову Соболь. Але особливо цікаво, що в день оголошення складу збірної себе проявив Василь Кравець, якого в списку немає.

Так, його викликали за часів гри у складі Луго. Так, після переходу в Леганес він досі зіграв тільки один матч. Й, насправді, логіка в діях Шевченка є, тому й використовується слово «цікаво», а не інше якесь, образливе.

Кравець отримав шанс через те, що травму отримав Джонатан Сільва — один з найкращих гравців Леганеса в цьому сезоні. З Валенсією Кравець не вразив, напередодні гриз Леванте тренер команди Маурісіо Пеллегріно говорив, що йому потрібен час, аби призвичаїтися до гри команди та своїй ролі в ній. Навряд чи Пеллегріно сподівався, що це станеться вже зараз.

Кравця й купували на заміну Сільві, але на літо, коли він залишить Леганес, адже грає там на правах оренди. При переході на більш серйозний рівень вихованцеві Карпат потрібен був час. Але з Леванте була просто неймовірна різниця у порівнянні з попереднім поєдинком. Кравець зіграв так, що Сільву цього разу взагалі й не згадували.

Декілька потенційно гольових передач, проходи флангом, загострення та доволі надійна, принаймні активна гра в захисті — на полі Кравець був одним з найкращих.

Ось що пише Marca про момент наприкінці гри. Por medio, Óscar pudo sentenciar en una jugada en la que Kravets se vistió de Fernando Redondo en Old Trafford, pero Aitor le ganó la batalla. Щосьтамщосьтам, а Кравець нагадав своїм фінтом Редондо в тому матчі на Олд Траффорд.

І тепер, коли Сільва повернеться, то Пеллегріно ще подумає, кого ставити (нехай, аргентинець все ж поки більш досвідчений, зрілий та вмілий гравець).

Також цікаво, що п’яте попередження в сезоні отримав основний воротар Леганеса Пічу Куельяр, а тому наступного туру на полі Атлетико повинні зіграти в старті двоє українців Василь Кравець та Андрій Лунін.Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту