Обличчя Прімери. Тренери

0
585

Чемпіонат Іспанії я вважаю найбільш тренерським чемпіонатом серед топів. У Прем`єр Ліги є статус і шалені гроші, у німців неймовірна відвідуваність, а південні першості живуть ідеями. Італія та Іспанія мають вичавлювати з каменів воду і шукати все нові й нові шляхи розвитку.

Якщо забути про найтоповіші клуби цих країн, усі інші бідні, просто різного рівня бідності. Але це й мотивує бути максимально гнучкими, максимально сучасними і шукати щось нове. Для Іспанії ситуація краща через загальний рівень і футболу і спорту. Очевидно, що іспанський футбол сьогодні має стільки якісних гравців що експортує їх в усі топ-чемпіонати у великій кількості. Також шпанці переживають підйом в усіх ігрових видах спорту: футзал, баскетбол, гандбол, волейбол, водне поло.

Це дає чималий імпульс усім зазначеним видам, адже на рівні аналітиків і фітнес-тренерів йде постійна міграція, обмін досвідом.

Є свої топи: Вальверде, Менділібар, Сетьєн, Марселіно, Луїс Енріке. Є низка тих, хто рветься до визнання: Абелардо, Бордалас, Мачін, та Скрістайн. Є чимало цікавих персонажів: два Гарітано, Унсуе, Рубі та Пако Лопес. Свої заявки на визнання подали Серхіо Гонзалес, Мічел Санчес та Франсіско Родрігес.

Як окрема категорія виступають аргентинці, їх багато і вони дуже цілеспрямовані. Школу Прімери пройшли Пеллегріні, Поччетіно, Беріццо, Сампаолі, Мартіно. Знайшли своє визнання Сімеоне і Пеллегріно. Мали досвід і своє робили Франко, Зубелдіа та Мохамед. Зараз намагається рулити Соларі. Усі вони цікаві своєю непересічністю, ідеями.

Одним з великих плюсів Прімери є правило, що забороняє в один сезон тренувати в першому чи другому дивізіоні дві різні команди. В такий спосіб тренер має, або йти на пониження, або шукати роботи за кордоном. Не має круговерті авторитетів у дивізіоні. Це змушує багато клубів давати шанс своїм працівникам, а не шукати чергового дядьку з «досвідом».

Це дає пошук нових шляхів, дає нові обличчя та генерацію ідей.

Наче як зловтішних жарт зараз сприймаються спроби залучити до іспанського футболу Девіда Моєйса, Філа Невілла та Тоні Адамса. Але для колориту й це було потрібно.Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту