Трохи про Олімпіакос

Якщо вас дійсно хвилює, яким є суперник Динамо, то Вікіпедія та наші спортивні сайти вже дали вам це уявлення.

Underdogs трохи його доповнив інформацією з грецьких джерел. А точніше, це погляд та інформація від грецького футбольного аналітика.

ТУРНІРНІ ПРОБЛЕМИ ОЛІМПІАКОСУ

Олі не виграв минулий чемпіонат та має проблеми у цьому сезоні. Перш за все, його суперники додали у грі. У минулому сезоні, дійсно сильний футбол у чемпіонаті демонстрував АЕК, а цього сезону майже неможливо зупинити ПАОК.

Конкуренти Олімпіакоса здійснили сильні трансфери, які зробили команди більш конкурентними. Особливо це стосується ПАОКа.

Олімпіакос теж провів багато змін у складі, але не витратив на нових гравців багато коштів (пірейці підписали понад 20 нових гравців, більшість з яких прийшли у статусі вільних агентів, а витратив клуб 6,7 мільйонів євро — прим).

ПАОК дійсно вгадав з новими гравцями та дуже прогресує порівняно з минулим сезоном, а ось Олімпіакос не демонструє свій звичний футбол.

ТРАНСФЕРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З команди влітку пішло 43 гравці. Хтось у оренду, хтось був проданий, хтось пійшов на правах вільного агента.

Це звичне явище для грецького футболу, у кожного тренера свій погляд на команду, тренерів змінюють досить часто, тому нові наставники тасують склад.

На контракті у Олімпіакосі було дуже багато гравців, тому клуб був змушений робити великі зміни.

РЕАКЦІЯ НА НЕВДАЧІ

Фанати дуже незадоволені ситуацією (це можна пояснити просто — з 1997-го року по 2017-й Олімпіакос виграв чемпіонат 19 разів у 21-му сезоні. Зараз другий сезон поспіль програє, причому має дійсно відчутні проблеми з грою — прим). Вони розчаровані та у більшості випадків звинувачують гравців та тренера.

Шалений тиск також на президента, який є великою частиною процесу. Фанатів влаштує тільки перемоги та трофеї, це такий клуб, де неможливо щось виправдати перебудовою або тимчасовими труднощами.

Частина фанів вважає, що португальский тренер Мартінш має пійти, що він не є достатньо сильним спеціалістом для цієї команди. Проте інша частина підтримує наставника, наполягаючи на тому, що йому потрібен час. Команді потрібно більше красивих перемог, щоб Мартінш зумів завоювати серця, як це було за Ернесто Вальверде. Ось його фани дуже любили.

ІГРОВІ ТРУДНОЩІ

Найбільші проблеми Олімпіакоса на полі, це не дуже організований захист. На перший погляд, вони не багато пропускають, але коли суперник починає серйозний тиск на флангах — у команди величезні проблеми. Особливо це стосується постійного атакуючого тиску суперника — тоді починається паніка та помилки.

Інше питання, що у Греції небагато команд можуть грати проти них у такому стилі, але ці проблеми є очевидними.

Крім цього, команда стала менше забивати та створювати моментів. Насамперед, це пов’язано з відсутністю класного центрфорварда (Олі наразі забив лише 21 м’яч — менше ніж ПАОК, АЕК, Атромітос, Панатінаїкос).

Також, варто виокремити, неможливість команди грати у високому темпі увесь матч. Вони обо’язково починають помилятися, коли темп високий, а суперник використовує пресинг. Не всі гравці команди відповідають вимогам такої гри, отже виникає певний дисбаланс у діях, він призводить до виникнення проблем у деяких зонах.

Олімпіакос майже не змінює схему — класичні зараз 4-2-3-1, багато атак через фланги, дуже серйозна робота на стандартах. Якщо команда грає проти рівного суперника, вони не використовують високий пресинг, намагаються заманити його у невисокому темпі десь за центральну лінію і там вже починають грати у активному захисті. Головне, щоб не по флангах, та без командної швидкості у суперника.

ШАНСИ ЦЬОГО СЕЗОНУ ТА КАЛЕНДАР

У Греції більшість впевнена, що ПАОК не відпустить титул. Вони демонструють дуже переконливий футбол (13 перемог, 1 нічия, різниця 24:6), отже все проти Олімпіакосу.

Проте вони, звісно, будуть боротися.

Тепер разберемо календар Олі перед та між іграми з Динамо

10 лютого — проти ПАОКа на виїзді

Це класична win-or-die гра, вона більш важлива за матч з Динамо, без сумнівів — Олі буде грати 100% основою. Тількі кращі гравці на своїх позиціях.

14 лютого — проти Динамо вдома

Тут можлива ротація. Проте Мартінш не любить робити багато змін, для нього ротація це зміна 3-х гравців у складі. Та всі зміни будуть мати косметичний характер, тобто, ключові гравці будут на полі.

17 лютого — проти АЕКа вдома

Ще один ключовий матч чемпіонату. Якщо Олі виграє у ПАОКа у попередньому матчі, або якщо різниця у очках між Олі та ПАОКом на момент цього матчу буде незначною — тоді пірейці зіграють у своєму найкращому складі.

21 лютого — проти Динамо на виїзді

Можлива ротація. Проте тут багато буде залежати від результату першого матчу з Динамо.

24 лютого — проти ОФІ вдома

Тут можливі серйозні зміни, якщо враховувати, що за попередні 10 днів Олі зіграє 4 важливих матчі.

ЧИ МОЖЛИВІ КАДРОВІ ЗМІНИ ДО МАТЧУ З ДИНАМО

Так, клуб планує вийти на трансферний ринок та придбати (чи взяти в аренду) якісного центрфорварда. У команди є проблеми з голами, тому їм потрібен гравець, який вміє забивати.

Клуб вже домовився з Масурасом з Паніонісу, який діє у півзахисті та багато забиває (6 голів у цьому чемпіонаті Греції — прим), проте він не буде важливим гравцем для команди. А ось форварда шукають.

Зараз у Мартінша є 2 центральні нападники, це Герреро та Кока (Кока — це єгипетський форвард Ахмед Хассан, який грав проти Динамо у 2014-му році у складі Ріу Аве — прим). Кока постійно травмований, клуб хоче розірвати з ним контракт.

Факундо Феррейра? Так, є такі розмови. Поки що Мартінш спростовує цю інформацію, проте це нічого не означає.Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту