Динам купує Шведа чи Динамо продають Шведа?

Якщо ви пропустили цей момент, то слідкуйте уважно. Прям зараз Мар'яна Шведа намагаються продати в Динамо.

0
503

Відразу скажу, що Швед мені подобається. Ще коли розпочинав грати за Карпати в шкільному віці, то був цікавим неординарним гравцем. Зараз нічого не змінилось: він вміє обіграти та пробити по воротах, вміє грати гостро. Він не боїться цього робити, що для українських футболістів вже риса, яка не є характерною.

В цьому сезоні Швед — помітний гравець в чемпіонаті України, який досить багато забиває, часто робить це гарно. Він показав себе в молодіжці, дебютував у складі національної збірної України. Швед міг звернути на себе увагу. Але важко сказати чи звернув, адже зараз його продають, зараз він сам себе продає.

Отже, під час перебування Шведа в збірній виходить його інтерв’ю. В ньому сам гравець говорити про дві речі, що ним і раніше цікавилось Динамо, а також, що в його контракті прописана клаусула в 2 мільйони євро. В тому ж інтерв’ю Швед говорить, що в нього не вийшло в Європі, тому, можливо, варто було прийняти запрошення Динамо.

В еквіваленті нічного клубу це б означало, що самотня дівчина біля барної стійки вже не знає як їй задумливо дивитись, поправляти волосся та посміхатись, щоб на неї звернув увагу вибраний серед купи інших чоловік. «Я буду твоєю — тільки підійди». Вона навіть сказала цю магічну фразу про те, чи не хоче він пригостити даму коктейлем.

Після таких слів Шведа безперечно розпочинаються розмови, чи потрібен Швед Динамо. Кампанія набирає обертів. Звичайно, що Швед потрібен Динамо: молодий український футболіст, який вже показав себе. Ще й за якийсь там легкий коктейль. А потім з’являється новина, що Динамо готове придбати гравця у Карпат та навіть зробило пропозицію. В суботу ввечері в офіс львівського клубу навіть факс прийшов!

Шведа хочуть продати в Динамо й проводять агресивну промо-кампанію, в якій бере участь сам гравець, клуб та джерела журналістів.

Навесні-влітку Карпати те саме намагались зробити з Хорхе Карраскалем, якого теж хотіли Динамо та Шахтар, якого хотіли в Греції та Туреччині. А, пропустив слово «ніби» хотіли всі. Зрештою, Карпати купили гравця у Севільї, а тепер він виглядає зовсім неліквідним товаром за ті 3 мільйони, які за нього хотіли спочатку. Навіть за 2 мільйони євро, за яких його викупили (цікаво, а це співпадіння, що клаусула Шведа та Карраскаля однакові, бо був би я не довірливим, то запросто подумав би, що хтось повернути гроші, які витратив на колумбійця).

Карраскаля продати не вдалось. Тепер черга Шведа. І знову продавцям є що показати, про це вже було вище. Й ціна не кусається. Але чому так агресивно саме по відношенню до Динамо? А куди ще. Є Шахтар, але там він точно не потрібен. Тоді як Динамо потрібен. Хіба ви що не читали?!

За 2 мільйони євро гравця, який забиває такі м’ячі, могли б запросто купити європейські клуби. 21 рік, був в Європі, гарна статистика — це ідеальний спосіб вкласти гроші. Але саме Швед у тому ж інтерв’ю дає зрозуміти, що в Європі в нього не вийшло. Та й не дуже він хоче туди повертатись. Динамо та Шахтар постійно грають в єврокубках, майже те саме. Не треба вчити мову, призвичаїтись до нового способу життя, не треба бути якимось великим професіоналом та можна грати декілька ігор на рік, а в інших у півсили. У Шведа не вийшло в Севільї, він швидко повернувся до комфортних умов навряд чи через те, що має рішучість щось комусь доводити та міцний характер.

Швед не хоче в Європу. А в Україні 2 мільйони євро за нього може заплатити тільки Динамо. Адже для Шахтаря це багато за українського футболіста, яка може й не бути кращим, наприклад, за Сергія Болбата. Звичайно, він хоче в Динамо. Звичайно, Карпати хочуть продати його в Динамо.

Чи хоче саме Динамо? Хтозна.

Але на імені киян зараз виїжджають всі. Говорити про тріо гравців ФК Львів на чолі з Володимиром Адамюком? Бруно та Тейлор — це зараз головний ліквідний товар Львова. І коли їх будуть пропонувати якимось полякам чи азербайджанцям, то потім до відеонарізок. статистичних даних додадуть інформацію, що ними цікавиться Динамо. Це ж аргумент.

Динамо всіх купить! Хто там далі? Бондаренко з Олександрії? Артур з Ворскли? Грачов з Чорноморця?Понравился материал? Вы можете помочь проекту! Наш сайт существует на пожертвования пользователей и мы принимаем любую помощь от наших читателей.
Помочь проекту